Gniazdo antenowe SAT typu F + gniazdo komputerowe kat.6 z serii Flexi w kolorze białym o symbolu FGFK-3 przeznaczone jest do realizacji instalacji teletechnicznych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Produkt umożliwia jednoczesne wyprowadzenie sygnału telewizji satelitarnej oraz sieci komputerowej w jednym punkcie instalacyjnym, zapewniając funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie dla nowoczesnych instalacji multimedialnych.
Element wyposażony jest w złącze antenowe typu F do podłączenia przewodu koncentrycznego instalacji satelitarnej oraz w gniazdo komputerowe kategorii 6 przeznaczone do podłączenia przewodów sieciowych Ethernet. Zastosowanie gniazda kat.6 umożliwia obsługę szybkich sieci komputerowych oraz stabilną transmisję danych w instalacjach domowych i biurowych.
Produkt przeznaczony jest do montażu podtynkowego w standardowych puszkach instalacyjnych. Podłączenie części antenowej realizowane jest za pomocą złączy typu F, natomiast części komputerowej poprzez zacisk przebijający izolację, co zapewnia szybkie i trwałe połączenie przewodu sieciowego. Element jest w pełni kompatybilny z systemem osprzętu Karlik Flexi, umożliwiając estetyczne i spójne wykończenie instalacji teletechnicznej.