Gniazdo 2x USB typu A–A ver. 3.0 z serii Icon w kolorze terakota o symbolu 63IGUSB-6 przeznaczone jest do stosowania w instalacjach multimedialnych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych, w których wymagane jest estetyczne i funkcjonalne wyprowadzenie dwóch złączy USB w jednym punkcie instalacyjnym. Produkt umożliwia wygodne podłączenie urządzeń takich jak komputery, telewizory, urządzenia multimedialne czy systemy sterowania, zapewniając uporządkowane zakończenie instalacji.
Gniazdo wyposażone jest w dwa złącza USB typu A–A w standardzie 3.0, co umożliwia szybką transmisję danych oraz jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń peryferyjnych wymagających większej przepustowości. Solidna konstrukcja oraz klasyczna forma umożliwiają łatwe dopasowanie elementu do różnych aranżacji wnętrz, zapewniając spójne i estetyczne wykończenie instalacji multimedialnej.
Produkt przeznaczony jest do montażu podtynkowego w standardowych puszkach instalacyjnych. Konstrukcja gniazda umożliwia szybkie i wygodne podłączenie przewodów USB oraz stabilne prowadzenie sygnału bez pogorszenia jakości transmisji. Gniazdo współpracuje z elementami systemu osprzętu Karlik Icon, umożliwiając spójne i estetyczne wykończenie instalacji elektrycznej i multimedialnej.