27MWP-10.2
Łącznik pojedynczy z łącznikiem schodowym 10A, osobne zasilanie, zaciski śrubowe Szary Mat Karlik Mini
KARLIK MINI
27MWP-10.2 Łącznik pojedynczy z łącznikiem schodowym 10A, osobne zasilanie, zaciski śrubowe Szary Mat
Seria
KARLIK MINI
Symbol
27MWP-10.2
Kod EAN
Logo firmy Karlik
Partner handlowy firmy Karlik
Opakowanie: blister/karton
Ilośc w opakowaniu: 1szt.
Minimalna ilość: 1szt.
CENA BRUTTO
Dostępność - OK
PRODUKT DOSTĘPNY
Wysyłka od 7 do 14 dni roboczych
Ilość
Opis produktu
Łącznik pojedynczy z łącznikiem schodowym 10A z serii Mini w kolorze szarym mat o symbolu 27MWP-10.2 przeznaczony jest do sterowania obwodami oświetleniowymi w instalacjach elektrycznych wymagających funkcji przełączania z jednego lub dwóch miejsc. Produkt umożliwia wygodne zarządzanie oświetleniem w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych, stanowiąc praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie w codziennym użytkowaniu instalacji elektrycznej.
Łącznik umożliwia obsługę obwodu o prądzie znamionowym 10A, zapewniając stabilną i bezpieczną pracę instalacji. Zastosowanie funkcji łącznika schodowego oraz osobnego zasilania pozwala na niezależne prowadzenie obwodów, co zwiększa elastyczność konfiguracji instalacji i ułatwia dopasowanie rozwiązania do indywidualnych wymagań użytkowych. Uniwersalna forma oraz klasyczna konstrukcja umożliwiają łatwe dopasowanie elementu do różnych aranżacji wnętrz, zapewniając estetyczne wykończenie punktu sterowania.
Warianty kolorystyczne
Dane techniczne produktu
27MWP-10.2 Łącznik pojedynczy z łącznikiem schodowym 10A, osobne zasilanie, zaciski śrubowe Szary Mat Karlik Mini - Widok z przodu
Dane podstawowe
27MWP-10.2 Łącznik pojedynczy z łącznikiem schodowym 10A, osobne zasilanie, zaciski śrubowe
Seria
Kolor
Szary Mat
Montaż
Podtynkowy
Typ produktu
Moduł
Prąd znamionowy
10A
Napięcie znamionowe
230V
Stopień ochrony IP
IP20 (Dla stopnia ochrony IP44 należy dokupić osobno dodatkową uszczelkę U-1)
Uwagi
Mechanizmy i ramki z serii Karlik MINI są sprzedawane osobno
Szkic zdjęcia gniazdka elektrycznego obok którego znajdują się szczegółowe dane techniczne produktu-
Dane szczegołówe
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wykończenie powierzchni
Matowe
Podświetlenie
Brak możliwości zastosowania podświetlenia
Nadruk/Piktogram
Jeden klawisz brak, drugi klawisz symbol „schody”
Sposób mocowania
Pazurki / wkręty
Szerokość produktu
80,0 mm
Wysokość produktu
80,0 mm
Głębokość produktu
37,1 mm
Głębokość wbudowania
20,5 mm
Zdjęcie opakowania zbiorczego w którym wysyłane są produkty marki Karlik
Dane logistyczne / Opakowanie zbiorcze
Jednostka miary
Szt.
Kod kreskowy (EAN)
Typ opakowania jedn.
Folia zgrzewana
Wysokość opakowania jedn.
90 mm
Szerokość opakowania jedn.
85 mm
Głębokość opakowania jedn.
40 mm
Waga z opakowaniem jedn.
0,08 kg
Typ opakowania zbiorczego
Pudełko zamykane
Wysokość opakowania zbiorczego
92 mm
Szerokość opakowania zbiorczego
174 mm
Długość opakowania zbiorczego
217 mm