TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@KARLIKO.PL

12DGUSB-2

Gniazdo 2xUSB Typu A-A ver.2.0 Czarny Mat Karlik Deco

KARLIK DECO
12DGUSB-2 Gniazdo 2xUSB Typu A-A ver.2.0 Czarny Mat
Seria
KARLIK DECO
Symbol
12DGUSB-2
Kod EAN

5901832001089

Logo firmy Karlik
Partner handlowy firmy Karlik
Opakowanie: blister/karton
Ilośc w opakowaniu: 1szt.
Minimalna ilość: 1szt.
CENA BRUTTO
Dostępność - OK
PRODUKT DOSTĘPNY
Wysyłka od 5 do 7 dni roboczych
Ilość
Opis produktu
Gniazdo 2x USB Typu A–A ver.2.0 z serii Deco w kolorze czarnym mat o symbolu 12DGUSB-2 przeznaczone jest do realizacji funkcjonalnych punktów multimedialnych w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych. Produkt umożliwia estetyczne wyprowadzenie dwóch portów USB w jednym miejscu instalacyjnym, zapewniając uporządkowaną strukturę okablowania oraz spójne wykończenie przestrzeni ściennej.

Moduł wyposażony jest w dwa porty USB typu A w standardzie 2.0, umożliwiające transmisję danych pomiędzy urządzeniami kompatybilnymi z interfejsem USB. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w instalacjach multimedialnych, stanowiskach biurowych, salach konferencyjnych oraz w domowych przestrzeniach roboczych, zwiększając funkcjonalność punktu instalacyjnego poprzez integrację dwóch torów komunikacyjnych w jednym module.

Produkt przeznaczony jest do montażu podtynkowego w standardowych puszkach instalacyjnych. Podłączenie realizowane jest poprzez złącza USB typu A, co zapewnia szybkie, wygodne i stabilne połączenie urządzeń zgodnych ze standardem USB 2.0. Gniazdo jest w pełni kompatybilne z systemem osprzętu Karlik Deco, gwarantując estetyczne i spójne wykończenie instalacji elektrycznej oraz multimedialnej w całym obiekcie.
Warianty kolorystyczne
O Serii
Karlik DECO - Różne kształy ramek
Karlik DECO - Logotyp
Produkty serii DECO są perfekcyjnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Prosta, ponadczasowa forma, jakość wykonania, niezawodny system, to tylko niektóre z zalet kolekcji gniazd i łączników. Seria posiada ramki wielokrotne, uniwersalne - do poziomego i pionowego montażu mechanizmów. W połączeniu z atrakcyjnymi wariantami kolorystycznymi, daje nieograniczone możliwości w aranżacji każdego wnętrza.
Karlik DECO - Przerwa
Zapraszamy do świata DECO - linii osprzętu elektrycznego, gdzie nowoczesność łączy się z elegancją, tworząc idealne rozwiązania dla każdego wnętrza. Charakteryzująca się minimalistycznym designem, wyjątkową jakością wykonania oraz bezkompromisową niezawodnością, seria DECO jest stworzona z myślą o tych, którzy poszukują perfekcyjnego połączenia funkcjonalności i stylu.

Nasza obszerna oferta gniazd i łączników, w tym unikatowe łączniki w amerykańskim stylu z mechanizmem dźwigniowym, zapewnia kompleksowe wyposażenie zarówno mieszkań, jak i przestrzeni biurowych. Z myślą o indywidualnych potrzebach i preferencjach naszych Klientów, DECO oferuje szeroki wybór ramek wielokrotnych, dostępnych zarówno do montażu poziomego, jak i pionowego, co pozwala na stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji.

Paleta kolorystyczna serii DECO zachwyca bogactwem opcji: od 10 kolorów mechanizmów, przez 10 kolorów ramek z tworzywa, 7 kolorów ramek z efektem szkła, po 3 rodzaje ramek drewnianych oraz ekskluzywną ramkę uniwersalną z efektem drewna. Dodatkowo, dla miłośników unikatowych rozwiązań, przygotowaliśmy linię ramek DECO Art oraz DECO Soft, które gwarantują idealne przyleganie do ściany, podkreślając jednocześnie estetykę i charakter każdego pomieszczenia.

Produkowane z pasją w Polsce, produkty z serii DECO łączą w sobie tradycję rzemieślniczą z nowoczesnymi trendami designu. Solidna konstrukcja każdego elementu osprzętu zapewnia jego trwałość i bezproblemową funkcjonalność przez lata, czyniąc serię DECO doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie połączenie estetyki i wydajności. Z serią DECO każde wnętrze zyska na wyjątkowości, a Ty będziesz cieszyć się eleganckim i funkcjonalnym osprzętem elektrycznym, który przetrwa próbę czasu.
Karlik DECO - Przerwa
Karlik DECO - Zalety łączników
  • Solidna konstrukcja (metalowy mostek) zapewnia odpowiedni montaż
  • Zaciski śrubowe gwarantujące pewne połączenie
  • Wkręty, które nie wypadają przy zaciskach śrubowych
  • "Jaskółcze ogonki" w kostce łącznika służące do wypozycjonowania mechanizmów w poziomie przy montażu w ramkach wielokrotnych
  • Solidne pazurki służące do pewnego zamocowania osprzętu w puszce instalacyjnej
  • Pazurki w pozycji neutralnej ułatwiają wprowadzenie mechanizmu do puszki.
    Schowane pazurki są chronione, aby uniknąć uszkodzenia izolacji przewodów i skaleczeń podczas instalacji
  • Prosty i czytelny schemat podłączenia każdego łącznika widoczny na tylnej ściance obudowy
Karlik DECO - Przerwa
Karlik DECO - Kolorystyka
  • Wszystkie mechanizmy łączników dostępne aż w 11 wersjach kolorystycznych
  • Ramki tradycyjne z tworzywa dostępne w 11 kolorach
  • Ramki uniwersalne z tworzywa Pastel Matt dostępne w 12 kolorach
  • Ramki z tworzywa Deco Soft dostępne w 11 kolorach
  • Ramki z efektem szkła dostępne w 7 kolorach
  • Ramki drewniane dostępne w 7 kolorach
  • Ramki betonowe dostępne w 3 kolorach
  • Ramki z aluminium szczotkowanego dostępne w 4 kolorach
Dane techniczne produktu
12DGUSB-2 Gniazdo 2xUSB Typu A-A ver.2.0 Czarny Mat Karlik Deco - Widok z przodu
Dane podstawowe
12DGUSB-2 Gniazdo USB podwójne typu A-A, wersja 2.0
Seria
Karlik Deco
Kolor
Czarny Mat
Montaż
Podtynkowy
Typ produktu
Moduł
Prąd znamionowy
Nie dotyczy
Napięcie znamionowe
230V
Stopień ochrony IP
IP20 (brak możliwości zastosowania uszczelki)
Uwagi
Mechanizmy i ramki z serii Karlik DECO są sprzedawane osobno
Typ złącza: 2 x USB-A 2.0
Podłączenie: 2 x USB-A 2.0
Odporność na UV: Odporne 
Szkic zdjęcia gniazdka elektrycznego obok którego znajdują się szczegółowe dane techniczne produktu-
Dane szczegołówe
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wykończenie powierzchni
Matowe
Podświetlenie
Nie dotyczy
Nadruk/Piktogram
Brak
Sposób mocowania
Pazurki / wkręty
Szerokość produktu
90,2 mm
Wysokość produktu
90,2 mm
Głębokość produktu
36,5 mm
Głębokość wbudowania
21,9 mm
Zdjęcie opakowania zbiorczego w którym wysyłane są produkty marki Karlik
Dane logistyczne / Opakowanie zbiorcze
Jednostka miary
Szt.
Kod kreskowy (EAN)
5901832001089
Typ opakowania jedn.
Folia zgrzewana
Wysokość opakowania jedn.
145 mm
Szerokość opakowania jedn.
110 mm
Głębokość opakowania jedn.
50 mm
Waga z opakowaniem jedn.
0,09 kg
Typ opakowania zbiorczego
Pudełko zamykane
Wysokość opakowania zbiorczego
92 mm
Szerokość opakowania zbiorczego
174 mm
Długość opakowania zbiorczego
242 mm
Producent / Importer
Nazwa: Karlik Elektrotechnik Sp. z.o.o. | Adres: ul. Wrzesińska 29, 62-330 Nekla, Polska | E-Mail: karlik@karlik.pl
 
Dostępne metody płatności w naszym sklepie
Logo sklepu Karliko.pl – oficjalnego dystrybutora Karlik